MÖBLER / Bord / Brickbord 12156117
nr 1215 6117
Brickbord
plåt, trä, bemålad, sent 1800-tal, Längd: 77, djup: 59 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:41:01
700 kr
800 kr